Карлеуша во најатрактивниот фустан досега (ФОТО)

Српската дива Јелена Карлеуша (40) повторно ги запали социјалните мрежи.

Имено, на снимањето на новата емисија „Ѕвездите на Гранд“ се појави во, како што многумина рекоа, „ненормално секси фустан“, а пак за некои во досега „највулгарниот“ фустан.

View this post on Instagram

Motivation

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Поп ѕвездата облече црн фустан, отворен на многу места, кој го истакна нејзиниот грб, стомак, гради, колкот, речиси се… Навистина храбар избор, добро и стои!

View this post on Instagram

👅 In @fromgrayscale set

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Прочитајте и...  Анџелина Џоли во фустанот кој е хит летово и секоја жена ја прави да изгледа како божица! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат