Кардашијан ги шокираше фановите: Престани, си се изобличила! (ФОТО)

За време на шопингот со ќеркичката Тру, Клои Кардашијан се одлучи да направи неколку селфиња, а едно од нив предизвика големо внимание.

Имено, пријателите се уверени дека членката на најпознатото семејство во светот едвај се насмеала бидејќи претерала со ботоксот.

На фотографијата може да се види изобличениот израз на лицето, а на Клои воопшто не личи на самата себе.

„Престани со пластиката, претера“ и порачаа фановите.

Други мислат дека си поиграла со фотошоп и дека навистина изгледа толку чудно.

View this post on Instagram

♥️ Holiday season 2019 ♥️

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат