ИСПЛИВАА ФОТКИ ОД ПЕЈАЧКИ НА ПО*НО САЈТ: Дали е можно сите да завршиле таму? (ФОТО 18+) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ИСПЛИВАА ФОТКИ ОД ПЕЈАЧКИ НА ПО*НО САЈТ: Дали е можно сите да завршиле таму? (ФОТО 18+)

Некој направил принтскрин од категориите во кои се ставени познати личности од балканската естрада.

На социјалните мрежи кружи фотографија на која се наоѓаат речиси сите естрадни личности од српската и балканската естрада.

На тоа не би имало ништо необично, ако не беше фотографија од страница за возрасни. Некој направил принтскрин од категориите во кои се ставени познати личности од балканската естрада.

Таму може да се видат Неда Украден, која е сместена во категоријата тинејџерки, Стоја во категоријата „грубо“, а Јелена Карлеуша завршила во категоријата „транвестити“.

порно
Принтскрин

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close