• неда украден

ФОТО | Неда Украден изгледа дваесет години помлада во костим за капење: Пејачката заводлива и во осмата деценија од животот

Новите фотографии на Неда Украден од плажа покажуваат дека нејзината возраст не се отсликува на нејзината фигура Пејачката во август наполни 71 година, а според нејзините обожаватели изгледа барем дваесет години помлада.   View this post on Instagram   A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) Деновите Украден ги поминува во Црна Гора, од каде …

ФОТО | Неда Украден изгледа дваесет години помлада во костим за капење: Пејачката заводлива и во осмата деценија од животот Read More »