Ирина Шајик во жешко издание: Нови фотографии за „ Savage X Fenty“ на Ријана

Ирина Шајик
Фото: Принтскрин / Instagram

Манекенката Ирина Шајик се појави на нови фотографии за марката „Savage X Fenty“ во заводливи пози и жежок аутфит.

Откако манекенката ја предводеше парадата на Ријана во третото издание на ревијата „Savage X Fenty“ овој месец, овој понеделник успева да ја разгори линијата со објава на официјалниот инстаграм профил на брендот.

35-годишната Ирина го привлече вниманието на јавноста појавувајќи се на три фотографии облечена во секси боди од змиска кожа кој имаше што да разоткрие.

Привлекувајќи ги сите погледи, Шајик позира барајќи уште внимание во заводливи пози во танга и боди со длабоко деколте.

„Твој отров“ беше насловот на објавата, на кој беше додадено и „емоџи“ до мартини чаша.

Ирина, која е една од најбараните модели во модната индустрија во моментов, го носеше истиот аутфит на ревијата на „Savage X Fenty“ која беше пуштена за стриминг на Амазон Прајм минатата недела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by View Sofia (@viewsofia)

Видео на денот