• ирина шајик

Бредли Купер конечно се обрати на гласините: Дали биле заедно?

Во 2019 година, Лејди Гага и Бредли Купер ја изведоа „Shallow“ на сцената на Оскарите од нивниот хит филм „A Star Is Born“. Беше тоа контроверна изведба која ги разгори гласините дека романсата не била само меѓу ликовите од филмот, туку и меѓу актерите. Иако Бредли, за разлика од Гага, се немаше обратено на гласините, …

Бредли Купер конечно се обрати на гласините: Дали биле заедно? Read More »