20.8 C
Скопје

Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Популарната актерка Џесика Алба со својата колешка Габриел Унион пристигна пред неколку дена во Дубровник, на медискиот фестивал „New Europe Market“.

Тие допатуваа во Дубровник за да ја промовираат својата нова серија „LA’s Finest“.

Се чини дека Алба е воодушевена од амбиентот, доколку им веруваме на нејзините објави на Инстаграм.

„Местото е фасцинантно! Светлина, храна, Јадран…Неверојатно е!“, додала таа на фотографијата.

Имено, фестивалот, кој започна на 10-ти јуни, привлече многумина и од светот на кинематографијата,

Погледнете како ѕвездите на LA’s Finest ја најавија серијата.

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар