Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО)

Манекенката Хајди Клум (46) повторно ги израдува припадниците на машкиот пол.

– Би можела да живеам на брод, напиша манекенката и ја објави оваа провокативна снимка.

Манекенката Хајди Клум (46) повторно ги израдува припадниците на машкиот пол.

Имено, таа објави видео на кое се шета по бродот без горниот дел од бикините, а притоа во прв план беше нејзиниот задник.

Погледнете го видеото:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close