Фановите збунети: Што се случува меѓу принцот Вилијам и Кејт? (ВИДЕО)

Војвотката и војводата од Кембриџ, Кејт и Вилијам важат за пар од соништата. Нивното гостување на Би-Би-Си оваа недела е топ тема на социјалните мрежи.

Кога легендарната британска готвачка и ТВ ѕвезда 84-годишната Мери Бери обелодени дека подготвува специјална божиќна емисија со принцот Вилијам и Кејт, многумина со нетрпение го очекуваа 16-ти декември.

Публиката за прв пат имаше прилика да го види кралскиот пар опуштен како млад пар родители, кои се однесуваат како и секој друг просечен пар.

Тие готвеа заедно со Мери и навистина уживаа. Но овие прекрасни моменти ги прекина една реакција на Кејт, која направи еден чуден потег кој ги збуни нивните фанови.

Парот седеше покрај каминот опкружен со волонтери, во позадина одеше тивка музика, сите опуштено разговараа и во еден момент Вилијам ја стави раката на рамото на Кејт, но таа нагло се заврте и го оттргна, а на видеото, не се слуша што говори таа.

Прочитајте и...  Оваа слика крие 27 филмови: Можете ли да ги наброите сите?

Фановите се збунети што всушност се случува меѓу Кејт и Вилијам, што ја поттикнало оваа реакција на Кејт.

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат