Дневен хороскоп за 25 март: Љубов, кариера и здравје!

Овен

Доаѓа до подобрување на работата. Ќе имате многу позитивна енергија.

Ако имавте проблеми на полето на љубовта, денеска е совршен ден да ги решите.

Имате многу енергија.

Бик

Немате доволна енергија за да се посветите на сите работи кои чекаат на вас.

Посветени сте на вашиот партнер и убаво се чувствувате. Пред вас е поволен ден за љубов.

Здравјето е добро.

Близнаци

Ако соработувате со Шкорпија, можете да очекувате позитивно придвижување на работите.

Поволен ден за нови љубовни ситуации. Доаѓа познанство кое ќе ве направи многу заљубени.

Добро се чувствувате.

Рак

Ќе добиете можност да исправите некои грешки на полето на работата.

Во новиот партнер наоѓате се што ви е потребно.

Прочитајте и...  Пинк се напи во изолација, па ја скрати косата: Пејачката се кае за својата фризура (ВИДЕО)

Внимавајте на срцето.

Лав

Незадоволни сте со работата и размислувате како да ги подобрите околностите.

Партнерот ви е максимално посветен и среќни сте. Слободните претставници на овој знак ги очекува флерт.

Внимавајте на срцето.

Девица

Доаѓаат нови ситуации и професионални победи.

За да продолжите со љубовта, потребно е да ставите точка на бившата љубов.

Проблеми со стомакот.

Вага

Ако се посветите на своите обврски, можете да сметате на добри резултати.

Ве очекува добра атмосфера со саканата личност. Имате  можност да разјасните некои работи кои ве мачат.

Проблеми со синусите.

Шкорпија

Максимално сте посветени на вашата работа и потребно ви е време за да ги реализирате сите планови.

Можете да очекувате дека ќе успеете да остварите позитивни промени на полето на љубовта.

Прочитајте и...  Ве интересира ли како би изгледале Џони Деп, Бред Пит, Џенифер Анистон и другите познатите личности доколку се „обични“ луѓе? (ФОТО)

Внимавајте на штитната жлезда.

Стрелец

Не брзајте со одлуките, можеби ќе зажалите.

Можно е да сте малку разочарани во саканата личност. Некогаш ви се чини дека не е онаква како што мислите.

Одморајте.

Јарец

Останувате упорни во своите намери да остварите напредок на работа, нема да се откажете додека не го постигнете тоа.

Пред вас е познанство кое може да остави силен впечаток на вас.

Имате вишок енергија.

Водолија

Атмосферата на работа не е баш најдобра. Можни се компликации.

Ви се допаѓа личност која отворено ви покажува дека и се допаѓате.

Недостаток на железо.

Риби

Мали проблеми на работата ви создаваат одреден притисок. Потребно е време за да ги решите.

Прочитајте и...  Јелена Карлеуша танцуваше провокативно, па ги предизвика следните колешки... (ВИДЕО)

Харизматични сте и  ве очекува многу внимание од спротивниот пол.

Вкочанети сте.

Прочитај повеќе

Јелена Карлеуша танцуваше провокативно, па ги предизвика следните колешки… (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Љубов, кариера и здравје: Погледнете го хороскопот за 29 март!

Васко Спасоски

Анџелина Џоли донираше милиони за храна за децата во Америка!

Слободен Печат

Лекарот на Бен Афлек им покажа средни прсти на папараците! (ФОТО)

Слободен Печат

Почина Игор Спасов: Водителот на култната емисија е пронајден мртов во својот стан во Нов Белград!

Слободен Печат

Украден пиштолот од легендарните серијали за „Џејмс Бонд“!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Долго време ја немаше во јавноста – Ќерката на Жељко Јоксимовиќ порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Слободен печат

Ваква фотка никој не очекуваше од неа: И Андријана Јаневска знае да биде секси! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пинк се напи во изолација, па ја скрати косата: Пејачката се кае за својата фризура (ВИДЕО)

Слободен Печат

Неколку работи кои ќе ги сфатите дури откако ќе станете родители

Слободен печат

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА со Бисера Бендевска и нејзините предлози за книги за деца

Јасмина Кантарџиева Димков

Зошто докторите против чумата носеле чудни маски со клун?

Слободен печат