-8 C
Скопје

Џакузи, сонце, рај… Шварценегер изолацијата ја подигна на ново ниво

Познатиот глумец и поранешен гувернер на Калифорнија на своите фанови им порача да останат дома поради ширењето на коронавирусот.

„Остани. Дома. Тоа важи и за тебе, кој си на пролетен распуст“, порача Шварценегер на Твитер, а сите го коментираа опкружувањето во кое го снимил видеото.

Глумецот изолацијата ја користи да се релаксира во неговото џакузи и да ужива во сонцето и во луксузот, а неговите следбеници му порачаа дека и тие би сакале да уживаат како него.

Прочитајте и...  Дамите лудуваат по новиот Шварценегер: Синот на Арнолд е новиот миленик на женската публика

Поврзани вести

ВИДЕО: По трауматичните сведоштва за сексуалните злодела на Мика Алексиќ, Балканот масовно го споделува ова видео од новинарката Јелена Обучина

В.Т.

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Гледачите се пожалија дека не можат да спијат откако ја гледале серијата за еден од најморничавите сериски убијци

Слободен печат

Не се обидувајте да ги измамите: Хороскопски знаци кои веднаш ги „намирисуваат“ лажговците

Слободен печат

Остави Коментар