Девојки, исплакнете очи: Синот на Памела Андерсон брутално згоден! (ФОТО)

Памела Андерсон (52) важи за секс-симбол на 90-те години, по кој мажите лудуваа кога се прослави со улогата на Си Џеј во серијата „Чувари на плажа“.

Фаталната русокоса водеше бурен љубовен живот со музичарот Томи Ли, со кој има два сина, Брендон Томас (23) и Џегер Ли (21).

Нивниот брак беше полн со препреки, страсти и агресија, така што има поминато низ фазата тужби од Памела за насилство врз неа и децата, до лежењето на Том во затвор.

Постариот син на актерката и рокерот, се занимава со манекенство и многу модни куќи често го ангажираат поради сличноста со Џејмс Дин. Најголемиот број на едиторијали го работел за модната куќа „Долче и Габана“.

Брендон е активен и на Инстаграм, каде редовно постира слики од своето развиено и мускулесто тело.

View this post on Instagram

Tasteful…

A post shared by Brandon Thomas Lee (@brandonthomaslee) on

Тој исто така одлично изгледа и кога ќе се појави на црвениот тепих.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат