Дара Бубамара во НОВ СКАНДАЛ: Пејачката се најде на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ (ФОТО 18+)

Се чини дека пејачките од регионот некогаш воопшто не можат да се ослободат од скандалите, кои им се случуваат еден по друг.

Овојпат во центарот на вниманието повторно е Дара Бубамара, која се најде на порно-сајт. „Материјалот“ е извлечен од нејзино инста-стори, кое беше достапно едвај една минута, но некој очигледно нашол начин како да го зачува и потоа да го искористи за друга цел.

Најпрво нејзини голи фотографии испливаа во јавноста, а сега, принтскринови од нејзината орална игра со дилдо се најдоа на порнографски сајт. Прегледани се илјадници пати.

дара порно
Принтскрин
Прочитајте и...  Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Прочитај повеќе

Тереза Кесовија се враќа на сцената: Ова едноставно не сакав да го пропуштам (АУДИО)

Слободен печат

Не ви оди? Овие 5 знаци се показател дека го трошите животот на погрешни работи!

Слободен печат

Поранешниот спортист го промени полот и сега е една од најуспешните жени. Нејзиниот дом од 3,5 милиони изгледа како од бајка! (ФОТО)

Слободен печат

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Слободен печат

Објавен трејлерот за новата телевизиска серија на Стивен Спилберг – „Amazing Stories“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Бикини кои се радост за машките очи: „Голите бикини“ ќе ги носат сите жени, а ќе се воодушеват и Македонките! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

16 − четири =

Прочитај повеќе

Топлите стапала го чуваат здравјето: Да ги разладите стaпалата е исто како да го разладите коренот на некоја билка, тоа ќе се одрази на целиот систем

Слободен печат

Ова никој не го очекуваше: Собрани 300 000 долари за детето кое сакаше да се убие поради малтретирање во училиште

Слободен печат

Минијатурно кутре кое ќе ви го стопли срцето! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатиот пејач Драган Којќ – Кеба заврши зад решетки! (ФОТО)

Слободен печат

Хороскопски знаци кои не сакаат долги врски

Слободен печат

Луна Џогани го промени изгледот, па некои од фановите велат дека копира позната пејачка!

Слободен печат