Бонтонот не му е силна страна: Синот на Бекам плука по улици (ФОТО)

Бруклин живее на две адреси, а во последната година во медиумите доаѓа главно благодарение на љубовните врски и скандалите. Наводно има нова девојка…

Бруклин Бекам (20) контроверзниот син на брачниот пар Дејвид (44) и Викторија Бекам (45), уште еднаш се најде под медимската лупа. Тој овие денови ги поминува во Лондон, а папараците го уловиле во малку непријатно издание.

profimedia

Младиот Бекам ја искористи приликата и во родниот град го посетил забарарот, но се чини дека тоа оставило последици. Освен со болните гримаси фоторепортерите се соочиле и со плукање по улаца.

profimedia

– Ниту малку привлечно, му порачаа фановите.

Најстариот син од кланот Бекам се пробива во професионалниот свет во кој се обидува да успее како фотограф, а повремено работи и како модел.

Прочитај повеќе

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат