Беле Хасан „гори“ со нејзините секси облини (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Беле Хасан „гори“ со нејзините секси облини (ФОТО)

Таа е дел од познатото светско шоу „Love Island“.

Муслиманката Беле Хасан, членката на познатото светско шоу „Love Island“ позираше покажувајќи ги нејзинте секси облини повеќе од било кога.

 

View this post on Instagram

 

Secrets Out! Belle is on @loveisland @itv2 💛🌴

A post shared by 🖤 B E L L E 🖤 (@bellehassan) on

Неодамна таа беше обвинета дека земала пари од своите мејкап клиенти, и покрај тоа што во последно време учествува на познатото шоу „Love Island“, пренесува Експресс.

 

View this post on Instagram

 

Bank holiday 💗

A post shared by 🖤 B E L L E 🖤 (@bellehassan) on

 

View this post on Instagram

 

Summer where you at 🤔

A post shared by 🖤 B E L L E 🖤 (@bellehassan) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close