Албанска пејачка ги полуде фановите, го покажа задникот за кој сите би сонувале (ФОТО+ВИДЕО)

Таа е една од најкоментираните естрадни уметници во жолтиот печат на Косово. Станува збор за Фјола Морина, која секогаш знае да го привлече вниманието со нејзините објави на социјалните мрежи.

Албанската пејачка на својот профил на Инстаграм има повеќе од 400 илјади следбеници, кои честопати ги „части” со провокативни слики.

Во последната објава на Инстаграм, Фјола за нејзините следбеници приреди вистински спектакал со објавување на слика од нејзиниот атрактивен задник тврдејќи дека не употребува фотошоп.

„Без филтер, без фотошоп”, пишува над ова слика, пренесува Зери.

Атрактивната Фјола Морина неодамна предизвика бурни реакции во јавноста со нејзиониот еротски настап на концерт на кој присустуваа голем број деца. Но пејачката имаше едноставен одговор – јавноста треба да има помодерни сфаќања.

Прочитајте и...  Како настанала Статуата на Давид, ремек-делото на Микеланџело
Зери

View this post on Instagram

KING🤴

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

View this post on Instagram

🍑

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Прочитај повеќе

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Слободен печат

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Слободен печат

Филмот што ги смени Оскарите: „Паразит“ е последната голема револуција на филмската уметност

Слободен печат

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Слободен печат

Прочитајте пред да одите на шопинг: Најчести грешки што ги правите при купување

Слободен печат

Остави Коментар

четири × 5 =

Прочитај повеќе

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Слободен печат

Идеални кога сакате брз оброк: Брзи и сочни пица мафини

Слободен печат

Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

Слободен печат

Акутен или хроничен синуситис: Главни симптоми на воспаление на синусите

Слободен печат

Нивес Целзиус покажа дел од телото кој вообичаено го крие кога се слика и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Слободен печат

Македонската Џеј Ло – Пејачката Елена Велевска го покажа бујното деколте (ФОТО)

Слободен печат