8 C
Скопје

ВИДЕО: Тејлор Свифт објави љубовна песна која ја напишала пред повеќе од 10 години

Кантавторката Тејлор Свифт објави нова љубовна песна наречена „Mr. Perfectly Fine“, дел од нејзиниот албум „Fearless“, кој ќе биде реобјавен наскоро.

Песната е класична поп – кантри песна од Тејлор Свифт. Песната е создаден пред многу години поточно Тејлор ја напишала кога имала 16 – 18 години.

Претходно, најавувајќи го повторното издавање на нејзиниот стар албум, таа ја објави и песната „You All Over Me“.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 13 април: Животот е тркало, а вие денес ќе се уверите во тоа

Поврзани вести

Горди и своеглави: Хороскопски знаци кои не сакаат никој да им наредува

Слободен печат

Откриено што бара Канје Вест од Ким Кардашијан во документите за развод

Слободен печат

Пролетен маникир во беж нијанси за префинет изглед

Слободен печат

Шест работи кои создаваат негативна енергија во домот: Оштетени чинии, чевли пред вратата, па дури и стари магазини

Слободен печат

Откриена тајната за најинтригантното кралско пријателство: Што и пишувал принцот Филип во писмата на Дијана?

Слободен печат

Харисон Форд и Бред Пит меѓу водителите на доделувањето на Оскарите

Слободен печат

Остави Коментар