Турскиот милионер ги запознал синовите на Емина Јаховиќ: Момчињата посакуваат братче или сестриче - Слободен печат

Турскиот милионер ги запознал синовите на Емина Јаховиќ: Момчињата посакуваат братче или сестриче

Не е тајна дека пејачката Емина Јаховиќ ужива во љубовта со турскиот милионер Садетин Саран, а за тоа колку нивната врска е сериозна најдобро зборува фактот што тој ги запознал нејзините синови Јаман и Јавуз.

Како што пренесуваат медиумите, момчињата се воодушевени од новиот избраник на мајка им.

„На почетокот беа срамежливи, но брзо се опуштија и одлично го прифатија. Тој се шегуваше со нив, се однесуваше будалесто и како дете, а се гледаше дека тие уживаат во неговото друштво. По првата средба редовно се гледаа со Садетин и често со него одеа во парк. Емина беше пресреќна што убаво се согласуваат, но се загрижи кога синовите ја прашаа дали наскоро ќе добијат брат или сестра. Беше шокирана од каде им текнало такво нешто, па избегнуваше да зборува на таа тема, меѓуот изреагирала.

„Брзо увиде дека Садетин на децата им „влезе под кожа“ и дека убаво го прифатија, но им објасни дека е уште рано да се зборува за бебе и дека ќе мора да причекаат“, рекол изворот.

Instagram

Прочитај повеќе

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат

Емотивна песна на Тајзи: „Сине мој те чека многу пот и борба, многу ку*ви и дрога“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

fifteen − three =

Прочитај повеќе

Славните дами кои воодушевиле со своите фустани на венчавките! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат