Tag : значка

Вести Македонија Слајдер

Заев му подари на Мицкоски значка со НАТО, Мицкоски нему празен „Луј Витон“ паричник

Слободен печат
Зоран Заев на крајот од дуелот во духот на помирувањето му подари на Христијан Мицкоски значка со знакот на НАТО. Мицкоски не остана покус, па...