Tag : жолти

Магазин Семејство

Вашите маици имаат жолти дамки под пазувите? Еве како веднаш да ги исчистите! (ВИДЕО)

Слободен печат
Високите температури кои полека започнаа да доаѓаат носат многу убави работи како летниот одмор, но исто така, носат и еден непријатен и срамен момент… Во...
Вести Свет

Жестоки судири меѓу Жолтите елеци и полицијата во Тулуз (ВИДЕО)

Слободен печат
Демонстрантите собрани во дижењето ,,Жолти елеци” , денеска се судрија со полициските специјалци во градот Тулуз. До судирот дојде кога францускиот претседател Макрон се подготвуваше...