Tag : забавува

Здравје Магазин Магазин слајдер

Ликер од аронија: Ги уништува инфекциите и го забавува стареењето

Слободен печат
Аронијата е многу лековито растение и токму поради тоа лекарите и нутриционистите постојано ги советуваат луѓето почесто да го јадат. Првите плодови аронија во Европа...
Забава Магазин Магазин слајдер

Жена феномен – Вели дека е родена да ги забавува луѓето и можеби нема да победи во шоуто, но ќе биде инспирација за многумина (ВИДЕО)

Слободен печат
Џозефина Монастерио е родена во Венецуела пред 73 години, а кога ќе ја погледнете не би и дале ниту 55 години. И не само тоа,...
Забава Магазин

Кучето му дава ритам на бебето додека тоа игра! Генијалец кој ја забавува малата пријателка! (ВИДЕО)

Слободен печат
Кучето е најдобриот пријател на човекот, но уште подобар на децата. Овој пресладок миленик прави се за да го забавува своето мало пријателче. Детенцето само...