18.8 C
Скопје

Tag : вкусете

Магазин Магазин слајдер Храна

Направете си нешто вкусно ова попладне – Вкусете го колачето „Маџарица“

Слободен печат
Ова попладне уживајте во ова вкусно и лесно колаче кое го носи името „Маџарица“, веруваме дека ќе ви се допадне… СОСТОЈКИ: За корите: – 600...
Магазин Магазин слајдер Храна

ВИДЕО | Ова попладне вкусете ја најчоколадната торта во светот: Сега знаеме каков вкус има чистото совршенство!

Слободен печат
Се прави многу едноставно и релативно брзо… па така на вас ви останува само да уживате во најчоколадниот вкус во светот… Состојки: 80 гр брашно,...