Tag : вирално

Живот Здравје Магазин Магазин слајдер Семејство

Вирално видео – Психолог со помош на ориз покажува колку е раширен проблемот со менталното здравје

Слободен печат
Менталното здравје многумина го занемаруваат. Психологот д-р Џули Смит одлучи на забавен начин да го промени тоа и да ги едуцира луѓето. Таа ја искористи...
Жена Магазин

БИДИ ДАМА, РЕКОА: Го гледавте ли најпопуларното видео во моментов? (ВИДЕО)

„Биди дама велат. Здолништето ти е прекратко. Деколтето ти е предлабоко. Пантолоните ти се претесни. Не покажувај толку кожа. Не ги покажувај бедрата. Не ги...
Забава Магазин

Кортни Кардашијан доби ужасни критики за фотографијата од својот син! (ФОТО)

Слободен печат
Популарната Кортни, најстарата сестра од Кардашијан, е горда мајка на 3 деца – момчињата Мејсон и Рејн и девојчето Пенелопе. Таа понекогаш со своите следбеници...