Tag : викторија сваровски

Магазин Магазин слајдер Сцена

Наследничката на империјата „Сваровски“ ужива на јахта, но дали ќе погодите колку години има? (ФОТО)

Васко Спасоски
Австриската поп-ѕвезда и наследничка на империјата „Сваровски“, Викторија Сваровски (26),  е фотографирана на луксузна јахта која плови околу Ибица, а во таа прилика ја покажала...
Еспресо Мода

Викторија Сваровски се омажи во фустан од 700.000 евра украсен со 500.000 кристали, а синоќа повторно блесна (ФОТО)

Слободен печат
На забавата по повод доделувањето на Бамби наградите, кои всушност претставуваат меѓународни признанија на личности од светот на медиумите, културата, спортот и други области, може...