Наследничката на империјата „Сваровски“ ужива на јахта, но дали ќе погодите колку години има? (ФОТО)

Австриската поп-ѕвезда и наследничка на империјата „Сваровски“, Викторија Сваровски (26),  е фотографирана на луксузна јахта која плови околу Ибица, а во таа прилика ја покажала својата линија, на која подзавидуваат многу жени.

Имено, Викторија е фотографирана во шарено бикини во кое ги истакна своите атрибути, а она во што сите гледале, е нејзиниот кренат задник.

Таа заблескала во минијатурен костим за капење кој и ги открил градите, рамниот стомак, а косата пак ја заврзала во пунџа.

Австриската пејачка и наследничка на огромното богатство воопшто нереагирала на папараците кои ја „ловеле“ постојано.

Да потсетиме. Викторија стана позната по раскошната свадба која беше организирана пред три години, а тогаш таа заблеска во фустан вреден милион долари, кој беше украсен со 500.000 кристали од семејната фирма.

Прочитајте и...  Жешко лето: Гласајте за најсекси бикини на македонската естрада! (ФОТО)
Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа

 

Прочитај повеќе

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат