Tag : верата

Еспресо Шоу биз

Беше една од најатрактивните ПОРНО АКТЕРКИ, а сега држи предавања за ВЕРАТА: Го пронајдов Бог! (ФОТО)

Слободен печат
Некои девојки кои биле чесни сестри ја замениле кариерата и прешле во филмовите за возрасни, но постојат и актерки кои од таа индустрија се завртеле...
Жена Магазин

Елена заминала во Египет: „Во хотелот имаше двајца менаџери предатори, не бев внимателна и денес еден од нив е МОЈ СОПРУГ“

Слободен печат
Русинка по име Елена пред десет години се омажила за маж од Египет и оттогаш живее во харем. Некогаш сонувала да стане астронаут, актерка, произвадувач...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Сите го обожаваа, заработуваше по 350 илјади долари за епизода, но поради верата се откажа од актерството (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот актер Ангус Т. Џонс, кој сите го засакавме преку улогата на Џејк од ситкомот „Два ипол мажи“, буквално порасна во самата серија која му...