• вардар1961

Нов спектакл во ЛШ, во продажба поединечните билети за мечот Вардар – Алборг

Од денеска почнува продажбата на поединечните билети за вториот домашен натпревар од Лигата на шампионите меѓу Вардар1961 и Алборг. Средбата е закажана за среда, 29 септември со почеток во 18,45 часот во СЦ „Јане Сандански”. Дозволено е користење на 30 отсто од капацитетот на салата, до максимални 1.800 лица. Продажбата на билетите ќе се врши: …

Нов спектакл во ЛШ, во продажба поединечните билети за мечот Вардар – Алборг Read More »