Tag : учениците

Вести Македонија

Љушев: Телеком ќе донира мобилен интернет за учениците од семејства во социјален ризик

Телеком ќе донира мобилен интернет за сите 30.000 основци и средношколци кои доаѓаат од семејства во социјален ризик за да ги следат наставните програми на...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Скандал во училиште, ПРОФЕСОР ДОПИРАЛ УЧЕНИЧКА! Учениците снимале, а реакцијата на родителите е поразителна (ВИДЕО)

Слободен печат
Професорот по историја Тревис Холанд во средното училиште во американската сојузна држава Тенеси, е суспендиран откако е објавено видео на кое се гледа како на...