15.8 C
Скопје

Tag : убавиците

Жена Магазин Магазин слајдер

ФОТО | Плус-сајз убавиците ги покажаа стриите во долна облека: Еве како изгледаат моделите без грам фотошоп

Слободен печат
Конечно имаме прилика да ги видиме жените со сите „нивни мани“, односно вистинскиот природен изглед кој не може да биде заменет со ништо друго, ниту...
Еспресо Шоу биз

Шминката прави чуда: Познатите дами без мејкап ни налик на убавиците од црвениот тепих! (ФОТО)

Слободен печат
Шминката има неверојатна моќ целосно да го трансформира изгледот на лицето, а многу дами не се ни осудуваат да го напуштат домот без нанесување на...