• трезна

ФОТО | Лили Ален прослави со торта: Поминаа две години откако сум трезна и не конзумирам дрога

Пејачката Лили Ален на својот инстаграм – профил со неколку објавени фотографии, заедно со соодветен опис, одбележа две години како не конзумира алкохол и наркотици. „Поминаа две години откако сум трезна и не конзумирам дрога. Ова е најдоброто нешто што сум го направила. Порано правев многу срања“, напишала Лили под објавата на социјалните мрежи. Таа …

ФОТО | Лили Ален прослави со торта: Поминаа две години откако сум трезна и не конзумирам дрога Read More »