трејси Archives - Слободен печат

Tag : трејси

Еспресо Убавина

Вежби кои ќе го променат вашето тело засекогаш (ВИДЕО)

Слободен печат
Следете ги советите на познатата Трејси Андерсон која ќе ви помогне вашето тело да изгледа како некоe на холивудските ѕвезди. Оваа позната инструкторка по фитнес...
Еспресо Убавина

Вежби за холивудски изглед – следете ја Трејси Андерсон (ВИДЕО)

Слободен печат
Доколку сакате вашето тело да изгледа како на холивудските ѕвезди следете ги добро познатите совети од Трејси Андерсон, најбараниот фитнес инструктор помеѓу славните. Оваа позната...