Tag : трампа

Спорт Фудбал

Лука Јовиќ и 120 милиони евра за Нејмар!

Слободен печат
Ова лето Нејмар од ПСЖ го преселуваа во неколку големи клубови како Реал, Барса и Јувентус, но напаѓачот останува член на „светците“. Но, еве нов...