• тијана дапчевиќ

ФОТО | Летото за Тијана нема крај: Реално, никогаш не сме биле позгодни риби!

Тијана Дапчевиќ оваа година ужива во летниот одмор, прилично долго, менувајќи повеќе дестинации. Пејачката по посетата на прекрасниот Охрид каде друштво и правеа нејзниот син Вук, мајка и Брана како и блиски пријатели од Охрид, Дапчевиќ деновиве ужива на некоја нова непозната дестинација. Тијана на својот инстаграм профил објави фотографии во бикини на кои може …

ФОТО | Летото за Тијана нема крај: Реално, никогаш не сме биле позгодни риби! Read More »