Tag : тајгер вудс

Останатo Спорт

„МАГИЈА“ НА УС ОПЕН: Најдобриот поен во кариерата на Рафа!? (ВИДЕО)

Слободен печат
Фантастичен потег на еден од најдобрите тенисери на светот, Рафаел Надал при резултат 5:2 и 3:30 во четвртиот сет, кој тамошните медиуми го прогласија за...