Tag : сушење

Вести Ви Препорачуваме Скопје

Ќе дава ли Општината субвенции за машини за сушење?

Анета Стојковска
Многубројни реакции, шеги и потсмешливи коментари беа упатени до првиот човек на Општина Ѓорче Петров, Александар Наумоски, откако тој објави на својот фејсбук-профил дека со...
Вести Скопје

АНКЕТА: Ѓорчевци поддржуват „културно“ сушење алишта (ВИДЕО)

Михаило Донев
Жителите на Општина Ѓорче Петров вчера бурно реагираа на социјалните мрежи откако градоналачникот Александар Наумоски на својот Фејсбук профил објави дека се забранува сушење на...
Еспресо Убавина

Се туширате со врела вода? Откако ќе го прочитате ова веднаш ќе престанете!

Слободен печат
Ништо не може да ја замени врелата купка кога надвор е ладно, но доколу толку многу сакате да си угодите, би требало да обрнете внимание...
MacedonianAlbanian