24.8 C
Скопје

Tag : стрелец

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Секогаш се вљубуваат во погрешни партнери: Дали сте еден од овие знаци на Зодијакот?

Слободен печат
Поради нивната личност и потреби, овие четири знаци на Зодијакот честопати од осаменост, потреба од малку внимание или желба да се докажат избираат погрешни партнери....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои најтешко велат „те сакам“

Слободен печат
За нив, тие два збора се голем предизвик. Затоа, не очекувајте да ги чуете „Те сакам“ од нив во првите месеци од врската. Стрелец Стрелците...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

За овие 3 хороскопски знаци се верува дека имаат најголема среќа во животот: Дали сте меѓу нив?

Слободен печат
Кои се вистинските „среќници“ на Зодијакот и зошто токму на нив им оди подобро во животот од другите? Астролозите велат дека тоа зависи од квалитетите,...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци на кои февруари им носи најубави изненадувања

Слободен печат
Некому му се насмевнува средба каква што сонувале, накои ќе заработат пари на кои не се надевале – ви ги претставуваме трите знака кои во...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантура отколку сериозна врска

Слободен печат
Едни бараат партнер за цел живот, други скокаат од авантура во авантура. Токму по тоа се одвојуваат овие три знаци кои секогаш ќе одберат љубовна...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите одличен впечаток...
Спорт Фудбал

Барди најдобар странски играч во историјата на Леванте!

Слободен печат
Македонскиот репрезентативец поради повреда не е дел од составот на Игор Ангеловски на трите мечеви овој месец, против Грузија, Естонија и Ерменија. Енис Барди после...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Три хороскопски знаци студени како мраз: Ќе ви го скршат срцето без размислување

Слободен печат
Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, тоа го прават дури и со своите емоции....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Со нив е навистина тешко: Три хороскопски знаци кои е тешко да се засакаат!

Слободен печат
Кога подобро ќе ги запознаете, ќе ви стане јасно дека се работи за тешки личности, со чуден карактер. Претставниците на овие три хороскопски знаци ќе...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие мажи ќе ве измамат додека трепнете: Прељубата им е во крв на овие два хороскопски знаци

Слободен Печат
Додека мажите родени во знак на рак се исто толку верни како кучињата, припадниците на некои други хороскопски знаци имаат тенденција да ги изневеруваат своите...