Tag : српска полиција

Спорт Фудбал

Глупоста на Јовиќ и бегството од карантин ќе му дојде преку глава, тој е под истрага на полицијата

Слободен печат
Шпанија заедно со Италија се двете најпогодени европски земји од коронавирусот, но и тоа не му пречеше на Лука Јовиќ да ја направи глупоста на...
Вести Ви Препорачуваме Регион

Маж се самоуби пред Парламентот во Белград

Слободен Печат
Маж на возраст од околу 50 години си пукал во глава денеска околу 19 часот на скалите пред Домот на Народното собрание во Белград. Според...