12.8 C
Скопје

Tag : спомени

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Четириесет години по оригиналот: „Netflix“ со нова серија инспирирана од култниот анимиран филм – „Hi-Men“

Слободен печат
Нетфликс го објави првиот трејлер за новата верзија на култниот цртан филм Хи-мен, серијата Masters of the Universe: Revelation. Креаторите истакнаа дека нема да се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Џастин Бибер ги изненади своите фанови: Пејачот објави ретка фотографија со неговиот татко

Слободен печат
Канадскиот пејач Џастин Бибер не зборува често за својот татко, а неговата мајка е доминантна фигура во неговиот живот. Затоа сите беа изненадени кога на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Игор Џамбазов: Некаде во минатиот век, пијани од слобода, љубов кон театарот и пиво

Слободен печат
Инстаграм – профилот на Џамбазов е исполнет со бројни фотографии кои будат многу убави спомени. Актерот и шоумен постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот,...