Tag : сопствена шепа

Вести Свет

ТАЖНА ПРИКАЗНА: Кучка врзана со денови си ја изела сопствената шепа (ФОТО)

Слободен печат
Во Њујорк, куче женка по име Зои била оставена врзана во градината од страна на својот сопственик без храна и воаи, по што си ја...