Џеј Ло се појави во смокинг кој не и прилега, а потоа следеше спектакл (ВИДЕО)

Зад славната пејачка и актерка Џенифер Лопез е година за паметење. Затоа задоволството од сопствените успеси не го сокри ниту на гостувањето во емисијата „Saturday Night Live“ кога одлучи да ги преброи сите одлични работи кои и се случија во текот на 2019 година. „Пред се, ми се оствари сонот на секоја девојка од Бронкс, …

Џеј Ло се појави во смокинг кој не и прилега, а потоа следеше спектакл (ВИДЕО) Read More »