Tag : „Службеник на народот“

Магазин Магазин слајдер Сцена

Американската актерка шокираше кога откри дека нејзините ќеркички уживаат во пиво

Слободен печат
Холивудската актерка и горда мајка на Линколн (7) и Делта (5) раскажа дека нејзините девојчиња толку се навикнати на вкусот на овој пијалок што дури...
Вести Свет

Шегите на сметка на Путин – крај за шоуто на Зеленски на руските телевизии

Слободен печат
Телевизиски канал од Русија брзо ги откажа емитувањата на серијата во која главен лик е украинскиот претседател Владимир Зеленски порадис суровата шега на сметка на...