Tag : сион

Автомагазин Магазин

Франкфуртска ексклузива: Lamborghini Sian oд 3.3 милиони евра (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Италијанскиот производител на авто-саемот во Франкфурт го претстави Sian – својот прв хибриден модел. Во срцето на погонскиот систем се наоѓа атмосферски 6.5-литарски V12 мотор...