15.8 C
Скопје

Tag : шкорпија

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Астролозите ни предвидуваат многу среќна година: 2021 ќе биде судбоносна за овие знаци

Слободен Печат
Уште во првите денови на новата година, ќе можеме да се релаксираме и да гледаме на животот  попозитивно. Астролозите предвидуваат многу среќна за годината што...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ова се 4-те најљубоморни знаци во Зодијакот: Дали сте меѓу нив?

Слободен Печат
Понекогаш се користат мали дози на љубомора за да се предизвика партнерот, но тоа е опасна игра со овие четири хороскопски знаци. Откриваме на кого...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Познатиот руски астролог Тамара Глоба предвидува: Втората половина на октомври им носи невидена среќа на овие знаци!

Слободен Печат
Тамара Глоба е познат руски астролог, а нејзините предвидувања се непогрешливи. Таа предвидува дека луѓето родени во овие 3 хороскопски знаци ќе имаат неверојатни животни...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие мажи ќе ве измамат додека трепнете: Прељубата им е во крв на овие два хороскопски знаци

Слободен Печат
Додека мажите родени во знак на рак се исто толку верни како кучињата, припадниците на некои други хороскопски знаци имаат тенденција да ги изневеруваат своите...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 24 април: Раковите ги очекуваат позитивни резултати на работа

Слободен печат
ОВЕН Посветете се на своите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате дека ќе бидете задоволни од својата работа. Сериозна криза ве очекува...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Кои хороскопски знаци најтешко поднесуваат раскинување на врска?

Слободен печат
Прекинувањето на врската со партнерот е болна за секого, но постојат хороскопски знаци на кои тоа потешко им паѓа. Погледнете за кои знаци станува збор:...
Забава Магазин

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат „Те сакам“

Слободен печат
Родените во знакот на Риби и Рак, најлесно и најбрзо ги изрзуваат чувствата, дури и кога не „стојат“ цврсто за тие зборови. Други пак, како...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за петок 13 декември – Овните ќе добијат интересен повик, Шкорпиите ќе имаат проблем со колегите

Слободен печат
Овен Имате големи амбиции но повеќето работи зависат од влијанието на една личност. Немојте да бидете наметливи, некој ќе ви префрли за тоа. Слободните можно...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 02.11.2019 година!

Васко Спасоски
Овен (21.03 – 20.04) Не му дозволувајте на никого да ве спречи во она што планирате да го направите или она што сте го планирале....
Еспресо Хороскоп

Овие хороскопски знаци најмногу изневеруваат!

Слободен печат
Некои хороскопски знаци се неверојатно посветени и моногамни, а да изневерат никогаш не им паднало на памет, но ние ги имаме трите што најмногу изневеруваат....