20.8 C
Скопје

Tag : шилдс

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат
Брук Шилдс со својот изглед им пркоси на годините… Со фотографиите во костим за капење, Брук Шилдс, предизвика вистинска бура на социјалните мрежи. На нејзиниот...
Еспресо Шоу биз

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Слободен печат
Брук Шилдс (54) се пожали во едно недамнешно интервју дека нејзините ќерки сметаат дека и дошол моментот за естетска корекција, бидејќи годините го прават своето....