Tag : сексуална

Еспресо Секс

ОТКРИВАМЕ: Дали таблетите за контрацепција ја убиваат страста?

Слободен печат
Контрацепциските пилули имаат и низа несакани нуспојави како дебелеење, главоболка, мачнина, промена на расположението или развој на тромб но најновото истражување укажува дека милиони жени...
Вести Забава Магазин Свет

Баба стана порно ѕвезда за да се прехрани: „Навистина уживам!“ (ВИДЕО)

Слободен печат
„Никогаш не сум почувствувала потреба да бидам порно ѕвезда која изгледа како Барби. Многу мои гледачи, особено оние младите, сакаат да ме видат како баба...
Еспресо Секс

Немате желба за секс веќе подолго време? Еве како да го пронајдете и проблемот и решението!

Слободен печат
Се случува многу почесто отколку што сакаме да признаеме – во еден момент сексот е на врвот од нашите омилени активности, а веќе во следниот...