„Глупавата грешка“ која популарниот Хју Грант го смести во затвор во 1995 година

Популарниот холивудски актер Хју Грант во 1995 година направи погрешен потег кој сега го следи низ целата кариера. Во тоа време тој беше во врска со Елизабет Харли по која мечтаеше секој маж, па така сите беа во шок кога полицијата го приведе поради грешката која веројатно ниту денес не си ја простил. Имено, актерот …

„Глупавата грешка“ која популарниот Хју Грант го смести во затвор во 1995 година Read More »