самир насри Archives - Слободен печат

Tag : самир насри

Спорт Фудбал

Насри со нов клуб, ја прифати „поканата“ на Компани!

Слободен печат
Искусниот Французин Насри (32) беше слободен играч по завршувањето на соработката со Вест Хем, така што Андерлехт за него не мораше да плати надомест. Во...