16 C
Скопје

Tag : сала јасмин

Кошарка Спорт

„Металците“ го стопија Еуро Никел и го симнаа од второто место

Слободен печат
Доколку ги добијат последните два меча, кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром може да сметаат дури и на бројот 1 пред стартот на плеј-офот во Првата...