19.8 C
Скопје

Tag : с цена

Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот Вилијам не се чувствува заробено во кралското семејство: Бурата по интервјуто не запира, кој ја кажува вистината?

Слободен печат
Извор близок до војводата од Кембриџ откри дека принцот Вилијам не се чувствува заробен во дворецот… Во експлозивното интервју кое принцот Хари и Меган Маркл...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Глен Клоуз: Најдобрата или најлошата актерка?

Слободен печат
Актерката Глен Клоуз е номинираа и за Оскар и за Златна малина за истата улога и во истата категорија… Зависно од тоа кого ќе прашате,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Хајди Клум објави фотографија на која ја бакнува својата ќерка (16) во уста: Фановите имаа што да коментираат!

Слободен печат
Американската манекенка со потекло од Германија Хајди Клум (47) е многу блиска со ќерката Лени (16), а фановите сметаат дека нивната блискост е претерана. Имено,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти си смешен и дебел, не си никаков борец!

Слободен печат
Шарлиз Терон изјави дека Сегал не е некој миленик на понежниот пол… Убавата Шарлиз Терон во најновото интервју жестоко го прозва актерот Стивен Сегал и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селма Хаек објави слика од базенот, а нејзината порака за убавината секоја жена треба добро да ја запамти (ФОТО)

Слободен печат
Мексиканско-американската актерка Селма Хаек (53) знае како да го привлече вниманието.  53-годишната актерка без шминка направи секси селфи фотографија и покажа како ужива во домот...