12.8 C
Скопје

Tag : романса

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бредли Купер се надева дека романсата меѓу Канје Вест и Ирина Шајк брзо ќе заврши

Слободен печат
Веќе не е тајна дека Ирина Шајк и Канје Вест се во врска. Гласините за нивната романса беа потврдени откако беа видени на одмор во...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Зима исполнета со љубов: Овие пет хороскопски знаци ќе уживаат во романса во ладните денови

Слободен печат
Ладните зимски денови ќе донесат врела романса во животите на овие пет хороскопски знаци...
Еспресо Шоу биз

Шокантно признание: Колин Фарел признал дека бил во љубовна романса со починатата Елизабет Тејлор (ФОТО)

Слободен печат
Тие двајца биле неверојатен спој, а верувале или не, се запознале во болница. Колин Фарел е заводник кој крши срца ширум светот, нема девојка која...